Service

Activitats i llocs d’interès

Esports i altres:


Llocs d'interès Distància Web
PGA Golf 4,8 km www.pgacatalunya.com
Golf Franciach (Pitch & putt) 7,30 km www.golffranciac.com
Balneari Vichy Catalan 7,1 km www.hotelbalnearivichycatalan.cat
Magma, Centre Lúdic i Termal 10,5 km www.magma-cat.com/es
Escola equitació, passejos a cavall i amb poni... 17,0 km www.cancomas.cat
Escola equitació, passejos a cavall i amb poni...(De 3 a 16 anys) 22,0 km www.poniclubgirona.cat
Tenis/Restaurant Estanc Nou 17,2 km www.estancnou.com
Hipica 14,4 km www.aiguavivahipic.com
Padel Riudellots 10 km www.padelriudellots.com
Padel Vilablareix 15,8 km www.padelvilablareix.cat/club/
Parc aquàtic Lloret de Mar 20 km www.waterworld.es
Museu Dalí 58,0 km www.salvador-dali.org/ca/

Webs d'interès:


Llocs d'interès Web
Informació https://natura.costabrava.org
Informació es.costabrava.org
Girona Turisme www.girona.cat/turisme/cat/
Activitats Costa Brava www.es.costabrava.org/que-hacer/naturaleza-y-turismo-activo
Estany de Sils Web de l'estany de Sils
Col.lecció d'Automobils Salavdor Claret www.casc.cat
Rutes www.viesverdes.cat/
Cercador de rutes a peu, bicicleta... www.wikiloc.com
Rutes www.rutespirineus.cat/rutes/girona
Painball i altres activiats www.yumping.com/paintball/girona
Viatges amb Globus www.voldecoloms.cat
Submarinisme www.oceansub-estartit.com
Paracaigudisme www.skydiveempuriabrava.com
Vall de Núria www.valldenuria.cat
Estació d'Esqui Vallter 2000 www.vallter2000.cat/hivern/

Gastronomia i restaurants:


Llocs d'interès Distància Web
Guia Restaurants - www.guiacat.cat/es/buscar/
Menjar per emportar (A 10 min. De la Masia) - www.lastdelaselva.com
Servei de càtering - www.elginjoler.com
Restaurant i servei de càtering Can Valls 20,0 km www.canvallsrestaurant.com/es
Restaurant Hostal de la Granota 5,5 km www.hostaldelagranota.com
Restaurant Delicius (Vichy Catalan) 7,1 km delicius@vichycatalan.es
Restaurant Mas Sola (Santa Coloma de Farners) 7,1 km www.massola.com/restaurante
El Duetto Pizzeria 8,1 km 97 247 28 90
Restaurant Can Barris 12,7 km www.canbarris.cat
Restaurant Ca l'Artau 12,8 km www.calartau.com
Restaurant Can xiquet 13,5 km www.restaurantcanxiquet.com
Restaurant Mas Canyet 14,1 km www.mascanyet.cat
Restaurant Can Peret 16,9 km www.canperet.com
Restaurant Estanc Nou 17,2 km www.estancnou.com
König Vilablareix 17,2 km www.konig.cat/es/restaurant/konig-vilablareix
Restaurant Can Panedes 18,0 km www.canpanedes.com
Restaurant l'Aliança 21,9 km www.alianca1919.com/
Restaurant El Celler de Can Roca 22,6 km www.cellercanroca.com
Restaurant Marangels 23,0 km www.marangels.com
Restaurant Ca la Maria 25,2 km www.restaurantcalamaria.cat/
Restaurant els Tinars 25,8 km www.elstinars.com/es/
Restaurant Bell-lloc 25,2 km www.restaurantbell-lloc.com/